جابجایی و انتقال اثاثیه در فرآیند باربری اغلب امری مشکل و پر دردسر محسوب می شود ، زیرا امکان دارد طی این جابجایی اسناد ، مدارک و یا لوازم مهمی ناپدید شود ، از این رو شرکت باربری شیخ بهایی برای جلوگیری از وقوع مشکلات احتمالی ناشی از انجام باربری و در جهت حصول آرامش خاطر مشتریان همیشگی اش آغاز به ارائه خدمات باربری در تمامی ایام سال به صورت بیست و چهار ساعته کرده است .

شرکت باربری شیخ بهایی با پیشینه ای درخشان و سراسر خوش قولی و مشتری مداری به پشتوانه حضور و حمایت همیشگی شما بزرگواران تا به امروز بهترین خدمات را در زمینه باربری و حمل و نقل بار ارائه داده است و در ادامه مسیر جلب رضایت مشتریان خود اقدام به ارائه مختصری از خدمات شرکت در زمینه ، حمل و نقل اتوبار درون شهری در بخش ها و مناطق مختلف شهر تهران کرده است .

خیابان فردوسی یکی از خیابان های شمالی جدید تهران و جنوبی قدیم است..در این منطقه تعداد متعددی صرافی و دلار فروشی غیر رسمی وجود دارد این خیابان در منطقه 12شهر تهران قرار داردکه در جنوب از میدان توپ خانه شروع میشودو پس از عبور از چهار راه استانبول به میدان فردوسی در شمال محدود میشود.این خیابان از جنوب به شمال یک طرفه است.

اتوبار شیخ بهایی در محدوده فردوسی  ؛

متخصص در حمل و جابه جایی اثاثیه منازل ، شرکت ها، ادارات به وسیله ی کامیون، وانت و نیسان خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد .با کادری مسولیت پذیر

از جمله خدمات شرکت میتوان به :
بسته بندی با فوم، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس، پاپل رپ، استرچ رپ .
بسته بندی تخصصی وحرفه ای توسط کادرمجرب وکارگران ورزیده .
بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی .
سرویس VIP تمام نقاط تهران و شهرستان.
کارگران مجرب و ورزیده،
 اداری و تجاری
بهترین خدمات، کامیون، وانت شهر و شهرستان
فوم - کارتون - فوم شیشه - بابل رپ - استریج رپ
حمل پیانو، گاوصندوق، ساید بای ساید .

تصویر اصلی محتوا

پرسش و پاسخ