باربری بهشتی با داشتن کادری مجرب و حرفه ای کار بسته بندی و حمل اثاثیه منزل را با به کارگیری سیستم های حمل و نقل و انواع ماشین های استاندارد به صورت کاملا منظم و به دور از وجود هر گونه ضربه احتمالی در داخل تهران و خارج از تهران انجام می دهد. اتوبار بهشتی تمامی اثاثیه حمل شده را به صورت صد در صد تضمین شده بیمه کرده و در وقت تعیین شده به مقصد می رساند.


باربری بهشتی در تهران

باربری بهشتی از مجموعه شرکت باربری شیخ بهایی در تهران با استفاده از انواع روش های نوین و جدید همراه با امکانات و وسایل کاملا پیشرفته کارهای مرتبط به بسته بندی را انجام داده و بارچینی اثاثیه های ریز و درشت را با دقت و مهارت کافی برای مسیرهای کوتاه و طولانی انجام می دهد. باربری بهشتی برای حمل و نقل انواع وسایل منزل و سایر وسیله های دیگر ماشین های پیشرفته ای را مانند خاورهای مسقف، نیسان بار، وانت بار و...را به کار می گیرد. لذا تمامی ماشین های اتوبار بهشتی مجهز به موکت کاری هستند تا از وجود ضربه های احتمالی به اثاثیه درون ماشین ها جلوگیری به عمل آید. اتوبار بهشتی با رعایت تمام نکات ایمنی سعی کرده در کوتاه ترین زمان ممکن و یا مسیرهای طولانی بهترین خدمات را ارائه دهد.

 

سرویس دهی باربری بهشتی

از جمله خدماتی که می بایست یک باربری حرفه ای و با تجربه داشته باشد نوع بارچینی وسایل درون ماشین های مخصوص حمل است زیرا اکثرا وسایل ها در زمان حرکت ماشین به دلیل برخوردها و ضربه های وارد شده دچار آسیب و شکستگی می شوند از این رو باربری بهشتی تمامی تلاش خود را به کار بسته تا با استفاده از کادری با مهارت و تجربه کافی در ابتدا وسایل ریز و درشت را به صورت مرتب و اصولی به کمک کارتن، فیبر، پتو و....بسته بندی شده سپس طبق قاعده و قانون وسایل شیشه ای و آسیب پذیر در ابتدای کار در انتهای ماشین و بعد وسایل دیگر به ترتیب آسیب پذیری در قسمت های دیگر ماشین حمل اثاثیه بارچینی شوند. این شرکت باربری به مالک بار تعهد داده که بار کاملا بیمه شده و در وقت تعیین شده بدون هیچ دیر کردی کلیه اثاثیه در صحت کامل به مالک تحویل داده شود. از جمله خدمات برتر اتوبار بهشتی دارا بودن این شرکت با تجربه به کارگرانی می باشد که مختص حمل بار هستند و اثاثیه های سنگینی مانند یخچال، ماشین لباسشویی، گاز و....را بدون هیچ گونه آسیبی در قسمت های مختلف ساختمان حمل کرده و در نهایت به درون ماشین منتقل می نمایند.

شرکت باربری شیخ بهایی


خدمات رسانی اتوبار بهشتی

باربری بهشتی توانسته با خدمت رسانی و فعالیت های بی وقفه به صورت ۲۴ ساعته در ایام تعطیلات بسیاری از دغدغه ها و نیازهای خانواده ها را در زمان اثاث کشی و جابجایی رفع نماید. از این رو تمامی ساکنین تهران این امکان را دارند تا در هر ساعتی از روز حتی در روزهای تعطیل حمل و نقل اثاثیه خود را درون تهران و یا بیرون از تهران به کمک باربری بهشتی در نهایت راحتی و آسودگی خیال به انجام برسانند.

از جمله خدمات شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

- بسته بندی با فوم، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس، پاپل رپ، استرچ رپ 
- بسته بندی تخصصی و حرفه ای توسط کادرمجرب وکارگران ورزیده 
- بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی 
- سرویس VIP تمام نقاط تهران و شهرستان
- کارگران مجرب و ورزیده
- حمل وسایل اداری و تجاری
- حمل پیانو، گاوصندوق، ساید بای ساید 


بهترین باربری در تهران

اتوبار بهشتی زیر نظر باربری شیخ بهایی با استفاده از جدیدترین روش های کاری، انواع جمع آوری و بسته بندی وسایل بزرگ و وسایل شکستنی و ظریف مانند جهیزیه عروس را همراه با بارنامه قانونی و بیمه نامه تایید شده به هر نقطه ای از ایران انجام می دهد. این شرکت تعهد داده بدون ایجاد کوچکترین شکستگی و بروز هر گونه مشکلی وسایل را در صحت کامل به مقصد برساند. شرکت باربری بهشتی در صورت آسیب رسیدگی به هر یک از وسایل درون ماشین های حمل اعم از شکستگی و یا گم شدگی خود را مسئول دانسته و نسبت به پرداخت جریمه آن اقدام می نماید.

 

ارزان ترین باربری در تهران

سرویس رسانی و خدمات به موقع باربری بهشتی پس از تماس مشتری با توجه به نیازهای قید شده در اسرع وقت انجام شده و مشتریان می توانند در هر ساعتی از روز به صورت کاملا رایگان در ارتباط با حمل اثاثیه خود از مشاورین متبحر باربری بهشتی مشاوره ای داشته باشند. این اتوبار شهرت یافته در تهران با داشتن چندین سال سابقه در بسته بندی و حمل و نقل اثاثیه های مختلف سعی کرده در ابتدا کارگرانی را به کار بگیرد که اخلاقی خوش داشته و در کار خود حوصله و دقت لازم را داشته باشند زیرا جدای از قیمت باربری لازم بوده برخورد کارکنان باربری با مالکین بار کاملا مودبانه و خوش باشد. از این رو باربری بهشتی تمامی تلاش خود را انجام داده تا کمترین قیمت باربری را برای برای حمل اثاثیه در نظر بگیرد و بتواند رضایت مشتری را از تمامی جهات به دست آورد.

برای رزرو اینجا کلیلک کنید. یا با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید (در ایام تعطیل باز است).

خط ویژه : ۸۸۰۶۰۰۰۲

ونک: 88064182

شیخ بهایی: 88053683

یوسف آباد: 88036654

ظفر، جردن، میرداماد: 22885146

کردستان:88047460

شمیرانات، تجریش: 22862584

گاندی: 88032516

شیراز: 88615316

ملاصدرا: 88039251

غرب تهران : 44326069

خیابان ولیعصر: 88042809

شهرک غرب: 88370070

سعادت آباد: 88370071

امیر آباد : 88042809

تصویر اصلی محتوا

پرسش و پاسخ