بهره گیری از انواع خدمات باربری می توان انواع بار را به صورت ایمن و به بهترین شکل در سطح کشور جابجا نمود. از باربری های فعال در حوزه حمل و نقل می توان به باربری جردن که از زیرمجموعه شرکت باربری شیخ بهایی است، اشاره کرد. از بین خدمات گوناگون ارائه شده توسط باربری جردن می شود از بسته بندی انواع بار، جابه جایی بار با وسایل نقلیه استاندارد و بیمه انواع بار نام برد. از دیگر خدمات این باربری حمل و نقل بار به سراسر کشور با قیمت ارزان می باشد.

 

جابه جایی انواع بار با باربری جردن

حمل و جابه جایی انواع بار به صورت استاندارد و در بهترین شرایط یکی از دغدغه های اصلی صاحبان بار و کالا می باشد. برای جابه جایی انواع بار در سطح استان و شهرستان ها و نیز برای انتقال انواع اثاثیه نیاز به دریافت خدمات مربوط به باربری است که توسط شرکت های مختلف ارائه می شود. از جمله شرکت های فعال در حوزه حمل و نقل بار و کالا باربری و حمل و نقل جردن می باشد که انواع خدمات مربوط به حمل بار را به بهترین شکل به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

خدمات باربری جردن

در حال حاضر توسط باربری و حمل و نقل جردن انواع بار و کالا از محصولات تولیدی کارخانه ها گرفته تا فروشگاه ها به نحو استاندارد بسته بندی و جابجا می شود. از دیگر فعالیت های این باربری می توان به حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی اشاره کرد که دغدغه بسیاری از افراد اجاره نشین می باشد. از این رو کسانی که خواهان جابجایی انواع کالا و بار در سطح شهر و بین شهری هستند می توانند خدمات گوناگون حمل و نقل را با قیمت مناسب دریافت کنند.

 

بسته بندی بار

یکی از اقدامات قبل از حمل و جا به جایی مخصوصا در هنگام حمل اثاثیه بسته بندی استاندارد بار می باشد. بسته بندی استاندارد بار علاوه بر راحتی در جابجایی بار از صدمه دیدن کالا در فرایند حمل و نقل جلوگیری می کند. از خدمات باربری حرفه ای جردن بسته بندی انواع کالا مخصوصا اثاثیه منزل با کمک کادر مجرب و بهره گیری از وسایل بسته بندی استاندارد می باشد. استفاده از انواع کارتن های بسته بندی محکم و جادار، انواع ضربه گیر و ... از جمله تجهیزاتی هست که برای بسته بندی انواع بار مخصوصا کالاهای شکستنی به کار گرفته می شود. 

 

استفاده از وسایل حمل و نقل استاندارد

با توجه به وزن و ابعاد بار و کالا توسط باربری جردن از انواع وسایل حمل و نقل استفاده می شود. از جمله وسایل حمل و نقل بار می توان به وانت بار، نیسان بار، خاور، کامیون و ... اشاره کرد که مجهز به انواع وسایل جهت سهولت حمل و نقل بار می باشد. با توجه به نوع و حجم بار از وسیله نقلیه مناسب بهره گرفته می شود. از دیگر خدمات این باربری می توان به بهره گیری از رانندگان متخصص و حرفه ای اشاره کرد که علاوه بر مهارت رانندگی نسبت به مسیر های مختلف آشنایی دارند.

 

بهره گیری از کادر متعهد و مجرب

کار باربری و حمل و نقل بار مخصوصا وسایل حساس و شکستنی نیازمند تجربه می باشد. از این در شرکت جردن جهت مراحل مختلف کار از بسته بندی گرفته تا حمل و نقل از افراد متخصص و متعهد بهره گرفته می شود. با کمک کادر حرفه ای و مجرب فعال در این باربری می توان در کوتاه ترین زمان ممکن انواع بار را به بدون دغدغه و به صورت ایمن جابجا نمود. کادر فعال در باربری جردن در ساعات مختلف شبانه روز خدمات مربوط به حمل و نقل را به مشتری ارائه می دهند.

 

بیمه انواع بار در مراحل مختلف حمل و نقل

از دیگر خدمات باربری جردن می توان به بیمه کردن انواع بار و کالا اشاره کرد. همان طور که می دانید احتمال صدمه دیدن و از بین رفتن بار در مراحل مختلف حمل و نقل از بسته بندی تا انتقال و تحویل وجود دارد. در جهت جلب رضایت مشتری و جلوگیری از بروز حوادث اینچنینی باربری های مختلف به ویژه جردن اقدام به بیمه انواع بار می نمایند. بیمه انواع بار شامل مراحل مختلف حمل و نقل کالا می شود.

 

ارائه خدمات حمل و نقل با قیمت مناسب

یکی از دغدغه های صاحبان بار حمل انواع بار و کالا با قیمت و نرخ مناسب می باشد. از این رو باربری و حمل و نقل جردن خدمات باربری را با قیمت ارزان و با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه می دهد. در تعیین قیمت خدمات باربری فاکتور های مختلف از جمله میزان بار، حجم و نوع کالا، مسافت از مبداء تا مقصد و ... را می توان دخیل دانست.

 

از جمله خدمات شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

- بسته بندی با فوم، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس، پاپل رپ، استرچ رپ 
- بسته بندی تخصصی و حرفه ای توسط کادرمجرب وکارگران ورزیده 
- بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی 
- سرویس VIP تمام نقاط تهران و شهرستان
- کارگران مجرب و ورزیده
- حمل وسایل اداری و تجاری
- حمل پیانو، گاوصندوق، ساید بای ساید 

برای رزرو اینجا کلیلک کنید. یا با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید (در ایام تعطیل باز است).

ظفر، جردن، میرداماد: 22885146
ونک: 88064182
شیخ بهایی: 88053683
یوسف آباد: 88036654
کردستان:88047460
شمیرانات، تجریش: 22862584
گاندی: 88032516
شیراز: 88615316
ملاصدرا: 88039251
غرب تهران : 44326069
خیابان ولیعصر: 88042809
شهرک غرب: 88370070
سعادت آباد: 88370071
امیر آباد : 88042809
خط ویژه : 88060002

 

سهروردی 88047460

جابجایی و انتقال اثاثیه در فرآیند باربری اغلب امری مشکل و پر دردسر محسوب می شود ، زیرا امکان دارد طی این جابجایی اسناد ، مدارک و یا لوازم مهمی ناپدید شود ، از این رو شرکت باربری شیخ بهایی برای جلوگیری از وقوع مشکلات احتمالی ناشی از انجام باربری و در جهت حصول آرامش خاطر مشتریان همیشگی اش آغاز به ارائه خدمات باربری در تمامی ایام سال به صورت بیست و چهار ساعته کرده است .

نظر به اهمیت آگاهی آسان اما دقیق مشتری ها از چگونگی فعالیت اتوبار های حمل و نقل درون شهری ، شرکت باربری شیخ بهایی اقدام به معرفی مختصری از فعالیت های حمل و نقل اتوبار درون شهری خود در بخش ها و مناطق مختلف شهر تهران کرده است که در این قسمت توضیحاتی در مورد باربری سهروردی داده می شود .

خیابان سهروردی یکی از خیاباهای تهران است که در منطقه ۷ شهرداری تهران قرار دارد. این خیابان از محدوده پل سید خندان در شمال آغاز شده و به خیابان بهار شیراز در باغ صبا منتهی می‌شود.

باربری شیخ بهایی در محدوده ی سهروردی ؛

متخصص در حمل و جابه جایی اثاثیه منازل ، شرکت ها، ادارات و سازمان ها با کادری مجرب و متخصص، به وسیله ی کامیون، وانت و نیسان خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد .

از جمله خدمات شرکت میتوان به :
بسته بندی با فوم، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس، پاپل رپ، استرچ رپ .
بسته بندی تخصصی وحرفه ای توسط کادرمجرب وکارگران ورزیده .
بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی .
سرویس VIP تمام نقاط تهران و شهرستان.
کارگران مجرب و ورزیده،
 اداری و تجاری
بهترین خدمات، کامیون، وانت شهر و شهرستان
فوم - کارتون - فوم شیشه - بابل رپ - استریج رپ
حمل پیانو، گاوصندوق، ساید بای ساید .


برای اطلاع از جزئیات و خدمات بیشتر کار با ما تماس بگیرید (ایام تعطیل باز است)

شبانه روزی

شیخ بهایی: 88053683

یوسف آباد: 88036654

ظفر، جردن، میرداماد: 22885146

ونک: 88064182

کردستان:88047460

شمیرانات، تجریش: 22862584

گاندی: 88032516

شیراز:88615316

سهروردی 88047460

ملاصدرا: 88039251

امیرآباد: 88042809

خیابان ولیعصر: 88042809

شهرک غرب: 88370070

سعادت آباد: 88370071

آرژانتین : 88219232

غرب تهران : 44326069

تصویر اصلی محتوا

پرسش و پاسخ ثبت شده : ۸ مورد

اعرافی - 1395/01/25

یه کامیون میخوام برای 29 اسفند برام رزو کنید لطفا . ممنون

نادره - 1394/12/12

سلام . برای هفته بعد سه شنبه یه ماشین میخواستم


پاسخ مدیر سایت

از باربری باهاتون تماس می گیرن

مهشید احمدی - 1394/11/17

سلام میخواستم بدونم شما کارگر خانم برای کمک در انجام جا به جایی وسایل بعد اسباب کشی هم دارید ؟


پاسخ مدیر سایت

بله باربری ما همه امکانات در اختیار مشتریان می گذارد

صیاد زاده - 1394/11/11

سلام من رئیس یک شرکت مهندسی هستم . قصد داریم آخر این ماه شرکتمون رو به منطقه جدیدی در نارمک منتقل کنیم میخواستم 2 تا کامیون ویژه برام بفرستید . چون وسایل الکتریکی هستن و خیلی آسیب پذیر لطفا بهترین و مسئولیت پذیر ترین کارگر هاتون رو برامون بفرستید


پاسخ مدیر سایت

سلام . شرکت باربری شیخ بهایی از شما بخاطر انتخابتون بسیار سپاس گزار هست . بله حتما شرکت ما به شما این اطمینان رو میده که وسایلتون در بهترن شرایط و کاملا سالم به مکان جدید منتقل خواهند شد . فقط لطفا برای هماهنگی تکمیلی با اپراتور ما تماس بگیرید .

جواد مولانا - 1394/11/11

شما برا بسته بندی وسایلمون از فوم استفاده میکنید دیگه ؟ بعد اندازه فومش چند متر ؟ اگر اضافه بیاد چی ؟ ما باید پول اضافیشم بدیم ؟


پاسخ مدیر سایت

سلام . بله برای بسته بندی وسایل شما از فوم هم استفاده میشه . به طور معمول ساز فوم ها پنج هزار متری هست . درباره اضافات فوم هم اصلا نگران نباشید شرکت باربری شیخ بهایی اضافات فوم رو برای خود شرکت برمیداره و هزینش رو از هزینه کلی فوم کم میکنه.

صبا مقاری - 1394/11/11

سلام شما برا جابه جایی یه واحد 100 متری چنتا کارگر میفرستید ؟ اگر ما کارگر بیشتر بخوایم که کارمونو زودتر راه بندازن امکانش هست ؟


پاسخ مدیر سایت

سلام . شرکت باربری شیخ بهایی به طور معمول برای جابه جایی وسایل خانه ای با این متراژ چهار کارگر در نظر میگیره و این که ، مشکلی هم  در زمینه فرستادن کارگر اضافی نیست فقط بهتر در جریان باشید برای هر کارگر اضافه هزینه جداگانه باید پرداخت کنید تقریبا 25000 تومان.

مجتبی احدی - 1394/11/11

من هفته آینده برنامه جابه جایی دارم اما چون ساعت کاریم خیلی پر فقط میتونم سه ساعت مرخصی بگیرم برای انجام جا به جایی . میخواستم بدونم جابه جایی وسایل یه خونه شصت متری از سه ساعت بیشتر وقت میبره ؟؟


پاسخ مدیر سایت

سلام . اول این که خیلی متشکر از شما بابت انتخاب شرکت باربری شیخ بهایی . دوم این که اصلا نگران نباشید هدف ما جلب رضایت مشتری هاست کارگر های ما کار شما رو  سه ساعته انجام خواهند داد .

سارا - 1394/09/22

سلام . من دو هفته ی دیگه میخوام از خونم توی جردن اسباب کشی کنم به الهیه میخواستم بدونم میشه از الان ماشین رزو کنم ؟


پاسخ مدیر سایت

سلام . خیلی ممنون از انتخاب شرکت باربری شیخ بهایی برای حمل و نقلتون ، شما سه الی چهار روز قبل از موعد اسباب کشی با شماره ما در منطقه جردن تماس بگیرید ، اپراتور ما اطلاعات شمارو ثبت میکنه و آگاهی کافی رو در این زمینه بهتون میده .

پرسش و پاسخ