در شهرهای بزرگ همیشه جابه جایی اثاثیه و وسایل دغدغه برانگیز بوده. اما وجود یک باربری مورد اطمینان می تواند این دغدغه را کمرنگ تر کند. باربری مطهری یکی از مجهز ترین باربری های سطح شهر تهران است که با سابقه ای درخشان در راستای جلب رضایت مشتری گام بر می دارد. خدمات باربری مطهری اعم از جابه جایی وسایل سنگین و اداری و تجاری تا الثانیه خانه می باشد.  خدمات و سرویس های ارائه شده توسط باربری را در ادامه شرح می دهیم.

 

خدمات ارائه شده توسط باربری مطهری

باربری مطهری با بیش از ده سال سابقه ی کار و ارائه ی خدمات مشتری پسندانه توانسته یکی از برترین باربری های سطح شهر باشد. این باربری از مجموعه شرکت باربری شیخ بهایی می باشد. حمل بار به تمام نقاط شهر در کمترین زمان، حمل بار به شهرستان ها و بسته بندی مرتب و تمیز از جمله خدمات اولیه باربری مطهری هستند. فقط کافیست در هر زمان از شبانه روز که به حمل بار و یا اثاث خانه نیاز داشتید، از طریق راه های ارتباطی و به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید. یکی از اولویت ها برای مشتریان مراقبت از اثاث و وسایلی است که می خواهند به دست باربری بسپارند؛ حمل و نقل مطهری نیز با رعایت اصولی منظم و همچنین به کارگیری کارگرانی مجرب و مسئولیت پذیر این نکته را به خوبی اجرایی می کند. همچنین تخفیفات ویژه نیز از سوی باربری برای مشتریان در نظر گرفته می شود.

 

چه سرویس هایی برای حمل بار در باربری وجود دارند

اگر اثاث کشی فوری را در سطح شهر می خواهید و دغدغه ی این را دارید که چه باربری مورد اعتمادتر است ما حمل و نقل بار مطهری را پیشنهاد می دهیم. این باربری با بیش از 20 دستگاه ماشین نیسان و وانت بار در استاندارد ترین حالت آماده جابجایی اسباب و وسایل شماست. همچنین برای اثاث های سنگین و بارهای در حجم زیاد نیز کامیون های 7 متری در نظر گرفته شده اند. برنامه ریزی و نبود تداخل در حمل بار و همچنین پاسخگویی در هر ساعت از شبانه روز جزء مزایای زیاد بودن سرویس حمل بار می باشد. تمامی ماشین هایی که برای حمل بار استفاده می شوند سالم و استاندارد هستند. همچنین قبل از هر سرویس نیز از لحاظ فنی مورد بررسی قرار می گیرند. 

 

حمل وسایل سنگین و تجاری توسط باربری مطهری

دیگر نیاز نیست برای جابه جایی وسایل تجاری و اثاث کشی های حجیم هزینه های گزاف بپردازید. حمل و نقل بار مطهری در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه اثاث شما را بسته بندی و جابه جا می کند. برخی افراد با سوء استفاده از اینکه می خواهند وسایل تجاری و اثاث های سازمانی را جابه جاکنند قیمت زیادی را برای حمل بار درخواست می نمایند. در حالی که شما اگر می خواهید وسایل شما به سالم ترین شیوه به مقصد برسد و هیچ گونه ضربی نبیند، می توانید از باربری مطهری درخواست حمل بار و اثاث داشته باشید. کامیون هایی که در باربری موجود هستند قابلیت حمل بار تا 10 تن و حتی بیشتر را دارند.

باربری شهید مطهری

 

تضمین حمل بار از سوی باربری

اینکه در هنگام حمل بار و مخصوصا اثاث کشی خانه وسیله ای ضرب ببیند احتمالی است. اما اینکه مسئول حمل بار بخواهد از زیر بار خسارت و ضمانت شانه خالی کند یک امر غیر منصفانه است. باربری مطهری در جهت آسودگی خیال مشتریان قبل از حمل بار،  سلامت بار را تا رساندن به مقصد تضمین می کند. همچنین در صورتی که هر وسیله ای در حین جابجایی و یا بسته بندی ضرب ببیند باربری خسارت آن را جبران می کند. قبل از اینکه اثاث جابه جا شود به شکلی محکم و ایده آل بسته بندی می شوند. بنابراین نیازی نیست که شما زمان زیادی را نیز صرف بسته بندی اثاث کنید. همچنین در حین جابه جایی نیز به شکلی محتاطانه اسباب حمل می شود تا هیچ گونه آسیبی به وسایل وارد نگردد.

 

بصرفه ترین راه را برای حمل بار انتخاب کنید

 این روزها باربری های زیادی آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان هستند. اما این نکته که نحوه ی ارائه خدمات چگونه است و کیفیت آن در چه حدی است دارای اهمیت می باشد. باربری مطهری هم سریعترین و هم بصرفه ترین راه برای حمل بار است. این اطمینان را به شما می دهیم که با کسب تخفیفاتی که از باربری می گیرید، می توانید با کمترین هزینه چند تن بار را نیز جابه جا نمایید. حمل و نقل مطهری محدودیت مسافتی و مرسوله ای ندارد. یعنی شما می توانید هر نوع باری را با هر محتویاتی و برای هر مقصدی به باربری مطهری بسپارید. برای افرادی که قصد اسباب کشی دارند نیز زمان و هزینه جابجایی در اولویت قرار دارند.

برای رزرو اینجا کلیلک کنید. یا با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید (در ایام تعطیل باز است).

 مطهری : 88039251

ونک: 88064182

شیخ بهایی: 88053683

یوسف آباد: 88036654

ظفر، جردن، میرداماد: 22885146

کردستان:88047460

شمیرانات، تجریش: 22862584

گاندی: 88032516

شیراز: 88615316

ملاصدرا: 88039251

غرب تهران : 44326069

خیابان ولیعصر: 88042809

شهرک غرب: 88370070

سعادت آباد: 88370071

امیر آباد : 88042809

خط ویژه : ۸۸۰۶۰۰۰۲

 

تصویر اصلی محتوا

پرسش و پاسخ