اگر می خواهید اسباب و اثاثیه خود را با اطمینان زیادی جا به جا کنید، این کار را به باربری ونک که از زیر مجموعه شرکت باربری شیخ بهایی است، بسپارید. باربری ونک با خدمات ۲۴ ساعته ای که در اختیار مشتریان می گذارد، حمل بار را در کوتاه ترین زمان و خیلی مطمئن انجام می دهد. در این باربری بسته بندی وسایل به صورت حرفه ای صورت گرفته و چیدمان وسایل در ماشین حمل بار به طور استاندارد انجام می شود. این باربری دارای شعبه های مختلفی در شمال تهران است. کارگرانی که در این باربری هستند حرفه ای، کار بلد و دارای مهارت در زمینه حمل بار و جابجایی اسباب و اثاثیه هستند. در این باربری بیمه نامه وسایل نیز انجام می شود، پس در صورت وارد شدن هرگونه خسارت به وسایل شما می توانید خسارت را از باربری دریافت کنید.

باربری ونک

حمل بار و اسباب کشی یک کار تقریبا مشکل است که نمی توان آن را به تنهایی انجام داد. شرکت های مختلفی در سطح تهران وجود دارند که حمل بار را به خوبی و با بسته بندی ایمن انجام می دهند. باربری ونک یکی از این شرکت ها است. در این مقاله شما را بیشتر با این باربری آشنا می کنیم. در باربری ونک برای حمل اسباب و اثاثیه از ماشین های بزرگ و مسقف استفاده می شود تا وسایلی که در ماشین قرار می گیرند کمتر در معرض آسیب باشند. داخل کابین های ماشین نیز از موکت استفاده می شود و به منظور ایمنی بیشتر در لابلای وسایل پتو می گذارند. باربری ونک دارای کادری مجرب در زمینه اتوبار و باربری بوده این شرکت سابقه ای چندین ساله دارد و در آن برای حمل بار از وانت و کامیونت های مخصوص حمل بار و اسباب کشی استفاده می شود. این شرکت دارای تجهیزات پیشرفته ای برای بسته بندی اسباب و اثاثیه است و افراد این منطقه می توانند به صورت ۲۴ ساعته از خدمات این شرکت بهره ببرند. وسایل سنگینی مثل لباسشویی، کالاهای آشپزخانه، کالاهای ورزشی و ... نیاز است که با دقت زیادی و مهارت حمل شوند. کارگرانی که در باربری ونک هستند همه این وسایل را به بهترین نحو جا به جا خواهند کرد. سرویس دهی که این باربری به مشتریان ارائه می دهد به صورت تمام وقت و حتی در روزهای تعطیل می باشد. شما در صورت داشتن هر گونه سوال و پرسشی می توانید با مشاورین باربری تماس بگیرید. این مشاوران به صورت رایگان و تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

به منظور آسایش بیشتر برای مشتریان عزیز، شرکت شیخ بهایی بار به دایر کردن شعبات مختلف در همه نقاط تهران کرده است. در منطقه شمال تهران این باربری بیشتر از ده شعبه دارد که خدمات رسانی های مختلفی در زمینه حمل بار به مشتریان ارائه می دهند. زیرا باربری ونک تلاش می کند که خدمات رسانی های خود را در اسرع وقت برای مشتریان انجام دهد.

بسته بندی وسایل در باربری ونک

بسته بندی تخصصی که در شرکت باربری ونک انجام می شود به این صورت است که وسایل شما را خیلی سریع جمع آوری کرده و بسته بندی را به صورت حرفه ای انجام می دهیم تا شما برای اسباب کشی خود دچار هیچ نگرانی نشوید. در این شرکت برای جابه جایی وسایل و اسباب و اثاثیه از کارگران مجرب و با اخلاق استفاده می شود تا مشتریان در مورد سلامت فیزیکی وسایل خود هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.

چیدمان استاندارد وسایل

یکی از مواردی که در باربری اهمیت دارد نحوه چیدمان وسایل در کامیون است. اگر وسایل با چیدمان غیر استانداردی در کامیون گذاشته شوند، ممکن است به وسایل زیرین صدمه وارد شود. نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که چیدمان استاندارد کمک می کند که به راحتی بتوان از حداکثر فضا استفاده کرد.

باربری ونک شیخ بهایی بار

 

خدمات باربری

در این مرکز باربری تلاش می شود که خدمات در اسرع وقت ارائه شود. زیرا در کار باربری و جابه جایی وسایل، زمان یک موضوع بسیار مهم می باشد. از این رو این باربری رضایت مندی مشتریان را بسیار مهم تلقی می کند. لازم به ذکر است که سرعت عمل این باربری از کیفیت کار کم نکرده و این سرعت عمل همراه با رضایت و کیفیت ارائه می شود. باربری ونک در شمال تهران ارائه خدمات می دهد و خدماتی که در آن ارائه می شود شامل اسباب کشی، خدمات باربری، اتوبار شهرستان، بسته بندی وسایل به صورت اصولی، حمل و جابه جایی اثاثیه منزل در تهران و حومه می باشد.

از جمله خدمات شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

- بسته بندی با فوم، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس، پاپل رپ، استرچ رپ 
- بسته بندی تخصصی و حرفه ای توسط کادرمجرب وکارگران ورزیده 
- بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی 
- سرویس VIP تمام نقاط تهران و شهرستان
- کارگران مجرب و ورزیده
- حمل وسایل اداری و تجاری
- حمل پیانو، گاوصندوق، ساید بای ساید 

 

بسته بندی اثاثیه شیخ بهایی

 

ضمانت نامه باربری

در این باربری کارگران با بسته بندی های بسیار خوبی که انجام می دهند، خیال مشتریان را آسوده می کنند که وسایل آن ها تا رسیدن به مقصد ایمن خواهند بود. همچنین به منظور اطمینان بیشتر این باربری بیمه نامه به شما ارائه می دهد تا اگر برای کالای مشتری اتفاقی افتاد، تحت پوشش بیمه بوده و در صورتی که به وسیله ای خسارت وارد شد باربری همه آن خسارت را پرداخت می کند.

برای رزرو اینجا کلیلک کنید. یا با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید (در ایام تعطیل باز است).

ونک: 88064182

خط ویژه : 88060002

شیخ بهایی: 88053683

یوسف آباد: 88036654

ظفر، جردن، میرداماد: 22885146

کردستان:88047460

شمیرانات، تجریش: 22862584

گاندی: 88032516

شیراز: 88615316

ملاصدرا: 88039251

غرب تهران : 44326069

خیابان ولیعصر: 88042809

شهرک غرب: 88370070

سعادت آباد: 88370071

امیر آباد : 88042809

تصویر اصلی محتوا

پرسش و پاسخ