حمل بار به شهرستان ها ازجمله خدمات تخصصی اتوبار و باربری شیخ بهایی  است که جهت رفاه بیشتر به شما ارائه می گردد .

این خدمت به یک نگاه شامل حمل بار از تهران به سایر شهرستان ها و دیگر نقاط ایران و کشورهاست . اتوبار و باربری شیخ بهایی با توجه به نوع بار و کالای شما به ارائه ی سرویس مورد نظر شما می پردازد.

حمل تخصصی بار به شهرستان ها با استفاده از کامیون تخصصی و ویژه بهره وری مورد نظر شما جابجایی لوازم صنعتی – جابجایی و حمل وسایل تجاری – حمل تخصصی بار – کالای صادراتی و وارداتی و سایر مواردصورت میگیرد.

اتوبار و باربری شیخ بهایی با در نظر گرفتن تمامی ریزه کاری های تخصصی حمل بار به شهرستان شما را تا انتهای مسیر همراهی خواهند کرد.

 

حمل و نقل وسایل سنگین هم مانند هر کاری راه و روش خودش را دارد به شما توصیه می کنیم این کار را به نیروهای مجرب اتوباربری شیخ بهایی بسپارید تا در کوتاه ترین زمان، با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت کار شما را انجام دهند.

 نکاتی که در اثاث کشی باید رعایت نمود :

1. ابتدا لیستی از کارهایی که قراره انجام دهید تهیه نمایید،با حفظ ترتیب و زمان بندی و همچنین لوازمی که باید جا به جا شوند، بر روی کاغذ یادداشت کرده، سپس مرحله بسته بندی را آغاز کنید.

2. وسایل لازم برای بسته بندی را تهیه نمایید ، طناب، جعبه های ضخیم مقوایی در اندازه های مختلف ، جعبه های پلاستیکی یا چوبی مخصوص میوه، پارچه، چسب نواری محکم و پهن، منگنه، برچسب، بند، پلاستیک های حباب دار مخصوص بسته بندی شکستنی ها، روزنامه های باطله، ماژیک درشت مشکی یا آبی و قرمز برای بسته بندی نیاز است .

3. به هنگام اثاث کشی، وسایل چوبی دارای گوشه های زاویه دار مانند میزها، بیشتر در معرض صدمه قرار می گیرند. لذا برای مراقبت و نگهداری از این قبیل لوازم چوبی، ابتدا روی زوایا را با پلاستیک حباب دار و یا حتی پلاستیک ساده یا روزنامه پوشانده سپس لایه دیگری از مقوای ضخیم بر روی پوشش قبلی قرار دهید. برای این منظور از چسب های محکم نواری استفاده کنید.

4. به هنگام اثاث کشی اجناس گرانقیمت و کم حجم مانند طلا، پول، نقره و همچنین شکستی ها ی ریزرا در صورت امکان با وسیله نقلیه شخصی حمل کنید.

5. پیش از اسباب کشی به محل جدید، آنجا را به طور کامل تمیز کرده ، سپس سمپاشی کنید.به این ترتیب با وجود هر نوع حشره احتمالی مبارزه می شود.

6. لوازم ضروری را که در طول اسباب کشی و روزهای جابه جایی نیاز دارید در دسترس قرار دهید ، مانند پوشاک، لوازم بهداشتی وغیره.

7. اگر مبلمان شما دارای روکش پارچه ای است، به منظور جلو گیری از کثیف شدن مبلمان به هنگام اسباب کشی همه مبل ها را با روکش مخصوص شان پوشانده و سپس حمل کنید.

8. با توجه به نکات ذکر شده در قسمت بسته بندی لوازم ، اقدام به بسته بندی لوازم نمایید

تصویر اصلی محتوا

پرسش و پاسخ ثبت شده : ۲ مورد

نرگس کریمی - 1394/09/25

سلام یه خاور مسقف میخواستم برای این که وسایلمو ببرم اردبیل شما تو این فصل با وجود یخ بندون بودن مسیرا سفارش قبول میکنید


پاسخ مدیر سایت

سلام . بله مشکلی نیست اگر مسیر ها باز باشن شرکت باربری شیخ بهایی در تمام فصول آماده خدمت رسانی به شماست .

سجاد عباس لو - 1394/09/25

سلام خسته نباشید . یه نیسان میخواستم برای رفسنجان ، اونجام خدمات میدید ؟


پاسخ مدیر سایت

سلام . متشکر ، سلامت باشید . بله شرکت باربری شیخ بهایی به تمامی نقاط کشور خدمات ارائه میدهد .

پرسش و پاسخ